DODANIE DO VIANOC 2022

Bohužiaľ už nastalo vianočné obdobie, kedy prepravcovia nedokážu garantovať doručenie zásielok nasledujúci pracovný deň od odoslania. 

Počítajte prosím teda s určitým zdržaním. 

Tovar odosielame každý pracovný deň celý december, ak ho však chcete prijať zásielku do vianoc, odporúčame spraviť objednávku na dobierku/prijatou platbou (EXPRESS KURIER) max do 21.12.2022 09:00

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Dodanie tovaru:

Dodanie nasledujúci pracovný deň EXPRES KURIÉROM (D+1)  platí pre tovar SKLADOM a objednávkach na dobierku alebo objednávkach s prijatou platbou do 11:00 v pracovné dni PO-ŠT (PIATKY do 08:00). Expedujeme v daný deň objednávky (pracovný deň).

Pri objednávkach prijatých po 11:00 expedujeme nasledujúci pracovný deň.

Zásielky sú doručované v rámci Lehoty dodania definovanej v Cenníku. Lehota dodania nie je dopravcami garantovaná. Akékoľvek informácie vo vzťahu k Lehote dodania Zásielok (tzn. ku dňu a času ich doručenia), sú považované len za predpokladané, slúžia na informatívne účely.

Úspešnosť doručenia zásielky v plánovaný deň mimo Vianočného obdobia:

  • EXPRES KURIÉR: 99%
  • PACKETA SK: 90%
  • PACKETA CZ: 80%

6.8 Platný Cenník dopravy v zmysle Obchodných Podmienok:

Cena dopravy vychádza z hodnoty objednávky.

DOPRAVA NAD 100€ JE ZADARMO!

Prepravca¹ Do 49,99€ Do 99,99€ Nad 100,00€  Čas dodania
Express Kuriér  3,69€ 3,19€ 0,00€ 24 hod (D+1)
PACKETA SK 2,69€ 2,19€ 0,00€ 48 hod (D+2)

PACKETA CZ

3,75€ 3,75€ 0,00€ 48 hod (D+2)
Kuriér CZ / PL / HU / AT 5,45€ 5,45€ 0,00€ (D+2)
European Countries* 10,00€ 10,00€ 10,00€ 3-5 days

¹ Špecifikácia prepravcov
  

Balík na Poštu  

- Vaša pošta musí poskytovať službu Uloženie Balíka na poštu, v opačnom prípade poštový systém
vyberie najbližšiu poštu podľa PSČ viď Otváracie hodiny a dostupné pobočky SP
- Najlacnejšia doprava ideálna pre časovo nenáročné zásielky
- Možnosť vybrať miesto vyzdvihnutia svojej zásielky na jednej z 1447 pobočiek Slovenskej pošty
-  Väčšina pobočiek je otvorených minimálne do 18:00
- Uloženie zásielky až na 18 dní
- Len na bezhotovostné úhrady/dobierka nie je možná
- Vhodná pre domovské/firemné adresy a fyzické/právnické osoby 

Kuriér

- Rýchla doprava odosielaná po prijatí platby
- Len na bezhotovostné úhrady/dobierka nie je možná
 - Vhodná pre domovské/firemné adresy a fyzické/právnické osoby

Express Kuriér 

- Najrýchlejšia doprava ideálna pre časovo náročné zásielky bez akýchkoľvek váhových a platobných obmedzení
 - Vhodná pre domovské/firemné adresy a fyzické/právnické osoby

Doručenie vrámci Českej republiky

- Iba listové zásielky do 1kg, nad 0,5 kg si účtujeme +5,00€- Platba predom na český účet v CZK 2300697398/2010 (FIO BANKA, a.s., tuzemská platba bez poplatku )- Po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať do 24 hodín s presnou sumou v Českých korunách, ktorá bude prepočítaná s aktuálnym konverzným kurzom Českej Národnej Banky [http://www.cnb.cz/].

Prepravca pre nákupy zo zľavových portálov (kombinácia z vyššie uvedených)

- Doprava je vo väčšine prípadov zarátaná už v cene voucheru, nadrádené sú však podmienky konkrétnej akcie a môže byť požadovaný doplatok za dopravu* Vyhradzujeme si právo zmeniť prepravcu v prípade obmedzení samotného prepravcu na konkrétnu zásielku!

² Špecifikácia úhrady

BP - Bankový prevod na účet vedený v Slovenskej Sporiteľni, a.s. - Prijatie platby 0 - 48 hodín (SLSP 1 hod. / VÚB 24 hod. / TATRA 24 hod. / Ostatné 48 hod.)

V/M - VISA/MASTERCARD - platba debetnými/kreditnými kartami prostredníctvom platobnej brány PayPal (v anglickom jazyku, nie je nutná registrácia) - Okamžité prijatie platby!

PP - Paypal - platba prostredníctvom platobnej brány PayPal (v anglickom jazyku, nie je nutná registrácia) - Okamžité prijatie platby!

DOB - Dobierka - platba hotovosťou pri preberaní zásielky

Voucher - platba kupónom zo zľavových portálov³ Doba expedície pri platbe predom začína až po prijatí platby! ³ Časové hodnoty sa vzťahujú na štandardné pracovné dni!

6. Doprava - dodacie podmienky


6.1 Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Dodacia doba sa pohybuje v rozmedzí 1 - 7 dní. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhšia po dohovore s kupujúcim alebo najmä v prípade objednávok zo Zľavových Portálov, kde sa dodacia doba predlžuje do 30 dní. Kupujúci je informovaný o zaslaní tovaru e-mailom. Tovar je dodávaný Slovenskou poštou alebo špedičnou spoločnosťou (kuriérom) na adresu miesta dodania uvedenú kupujúcim v elektronickej objednávke.

6.1a V prípade, že je zásielka vrátená predávajúcemu, je po dohode možné jej opätovné zaslanie. V prípade, že je zásielka vrátená predávajúcemu kvôli nesprávnej / neúplnej adrese, náklady na opätovné doručenie zásielky kupujúcemu znáša kupujúci vo výške 3€ s nutnosťou úhrady bankovým prevodom pred opätovným doručením tovaru).

6.2 Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

6.3 Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať dokument o prevzatí tovaru. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať s prepravcom protokol o zistených závadách spôsobených počas prepravy. Ak kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

6.4 Za nepoškodenú, neotvorenú, originálnu zásielku sa považuje iba tá, ktorá je prelepená ochrannou páskou. Dopravca je povinný predať tovar kupujúcemu po položkách a na mieste spísať zápisnicu. Za takto vzniknuté škody je zodpovedný dopravca.

6.5 Predávajúci nenesie zodpovednosť za:

• oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené Slovenskou poštou, resp. kuriérskou službou

• poškodenie zásielky zavinené Slovenskou poštou, resp. kuriérskou službou, prípadne nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou dopravcu

6.6 Tovar dodáva predávajúci výlučne na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

6.7 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za dopravu a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.

Bohužiaľ už nastalo vianočné obdobie, kedy prepravcovia nedokážu garantovať doručenie zásielok nasledujúci pracovný deň od odoslania. Platí to najmä pre:

  • Bratislava
  • Odľahlejšie obce

Počítajte prosím teda s určitým zdržaním. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Tovar odosielame každý pracovný deň celý december, ak ho však chcete prijať zásielku do vianoc, odporúčame spraviť objednávku max do 21.12.2020

DOVOLENKA 22.7.-31.7.

OBJEDNÁVKY BUDÚ EXPEDOVANÉ 1.8.2022

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

(*objednávky prijaté a uhradené do 21.07. 23:59 budú expedované pred dovolenkou)