Pracujeme v plnom nasadení aj počas vírusovej pandémie Covid-19 a LockDown-u bez obmedzení

* Dodanie nasledujúci pracovný deň (D+1) platí pri objednávkach na dobierku alebo objednávkach s prijatou platbou do 12:00. Expedujeme v deň objednávky (pracovný deň).

* Vzhľadom na mimoriadnu súčasnú situáciu, si dopravcovia vyhradzujú právo na doručovanie so zdržaním, v 99% prípadoch je však zásielka doručená na čas v plánovaný deň.

* Odporúčania k platbe a doprave:
1. S cieľom obmedziť sociálny kontakt si ako spôsob doručenia zvoľte (Express) kuriéra.
2. Odporúčame spôsob platby predom bezhotovostne (Prevod, PayPal, Karta), aby ste skrátili čas pri preberaní balíka. Pri dobierke využite možnosť platby kartou, ak je kuriér vybavený terminálom.
3. Využite možnosť doručenia balíka do BALIKBOXU, Vložte do adresy doručenia PSČ BALIKBOXU zo zoznamu https://www.posta.sk/balikobox/#ZoznamBBOXov)

Ďakujeme #spolutozvladneme

6.8 Platný Cenník dopravy v zmysle Obchodných Podmienok:

Tovar máme reálne skladom a snažíme sa ho doručiť vždy čo najrýchlejšie. Teoreticky je dostupný už do 1 hod. po objednávke a pri objednávkach nad 200€ je možný osobný odber v Žiline po vzájomnej telefonickej dohode. Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete poradiť s výberom prepravcu :)

DOPRAVA NAD 50€ JE ZADARMO!

Prepravca¹ Cena Úhrada² Doba expedície³  Dodanie
Kuriér 3,50€

BP V/M PP

do 24 hod. Nasledujúci deň
Express Kuriér 4,20€

 BP V/M PP DOB

Objednávka do 8:00 v ten istý deň Nasledujúci deň

Balík na Poštu

2,70€

BP V/M PP

do 24 hod. Nasledujúci deň
Česká pošta 5,00€

BP V/M PP 

24-48 hod. 2-4 dni
Špeciál 0,00€ Voucher 1-10 dní 1-4 dní 

¹ Špecifikácia prepravcov
  

Balík na Poštu  

- Vaša pošta musí poskytovať službu Uloženie Balíka na poštu, v opačnom prípade poštový systém
vyberie najbližšiu poštu podľa PSČ viď Otváracie hodiny a dostupné pobočky SP
- Najlacnejšia doprava ideálna pre časovo nenáročné zásielky
- Možnosť vybrať miesto vyzdvihnutia svojej zásielky na jednej z 1447 pobočiek Slovenskej pošty
-  Väčšina pobočiek je otvorených minimálne do 18:00
- Uloženie zásielky až na 18 dní
- Len na bezhotovostné úhrady/dobierka nie je možná
- Vhodná pre domovské/firemné adresy a fyzické/právnické osoby 

Kuriér

- Rýchla doprava odosielaná po prijatí platby
- Len na bezhotovostné úhrady/dobierka nie je možná
 - Vhodná pre domovské/firemné adresy a fyzické/právnické osoby

Express Kuriér 

- Najrýchlejšia doprava ideálna pre časovo náročné zásielky bez akýchkoľvek váhových a platobných obmedzení
 - Vhodná pre domovské/firemné adresy a fyzické/právnické osoby

Doručenie vrámci Českej republiky

- Iba listové zásielky do 1kg, nad 0,5 kg si účtujeme +5,00€- Platba predom na český účet v CZK 2300697398/2010 (FIO BANKA, a.s., tuzemská platba bez poplatku )- Po prijatí objednávky Vás budeme kontaktovať do 24 hodín s presnou sumou v Českých korunách, ktorá bude prepočítaná s aktuálnym konverzným kurzom Českej Národnej Banky [http://www.cnb.cz/].

Prepravca pre nákupy zo zľavových portálov (kombinácia z vyššie uvedených)

- Doprava je vo väčšine prípadov zarátaná už v cene voucheru, nadrádené sú však podmienky konkrétnej akcie a môže byť požadovaný doplatok za dopravu* Vyhradzujeme si právo zmeniť prepravcu v prípade obmedzení samotného prepravcu na konkrétnu zásielku!

² Špecifikácia úhrady

BP - Bankový prevod na účet vedený v Slovenskej Sporiteľni, a.s. - Prijatie platby 0 - 48 hodín (SLSP 1 hod. / VÚB 24 hod. / TATRA 24 hod. / Ostatné 48 hod.)

V/M - VISA/MASTERCARD - platba debetnými/kreditnými kartami prostredníctvom platobnej brány PayPal (v anglickom jazyku, nie je nutná registrácia) - Okamžité prijatie platby!

PP - Paypal - platba prostredníctvom platobnej brány PayPal (v anglickom jazyku, nie je nutná registrácia) - Okamžité prijatie platby!

DOB - Dobierka - platba hotovosťou pri preberaní zásielky

Voucher - platba kupónom zo zľavových portálov³ Doba expedície pri platbe predom začína až po prijatí platby! ³ Časové hodnoty sa vzťahujú na štandardné pracovné dni!

6. Doprava - dodacie podmienky


6.1 Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Dodacia doba sa pohybuje v rozmedzí 1 - 7 dní. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhšia po dohovore s kupujúcim alebo najmä v prípade objednávok zo Zľavových Portálov, kde sa dodacia doba predlžuje do 30 dní. Kupujúci je informovaný o zaslaní tovaru e-mailom. Tovar je dodávaný Slovenskou poštou alebo špedičnou spoločnosťou (kuriérom) na adresu miesta dodania uvedenú kupujúcim v elektronickej objednávke.

6.1a V prípade, že je zásielka vrátená predávajúcemu, je po dohode možné jej opätovné zaslanie. V prípade, že je zásielka vrátená predávajúcemu kvôli nesprávnej / neúplnej adrese, náklady na opätovné doručenie zásielky kupujúcemu znáša kupujúci vo výške 3€ s nutnosťou úhrady bankovým prevodom pred opätovným doručením tovaru).

6.2 Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

6.3 Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený a podpísať dokument o prevzatí tovaru. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať s prepravcom protokol o zistených závadách spôsobených počas prepravy. Ak kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

6.4 Za nepoškodenú, neotvorenú, originálnu zásielku sa považuje iba tá, ktorá je prelepená ochrannou páskou. Dopravca je povinný predať tovar kupujúcemu po položkách a na mieste spísať zápisnicu. Za takto vzniknuté škody je zodpovedný dopravca.

6.5 Predávajúci nenesie zodpovednosť za:

• oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené Slovenskou poštou, resp. kuriérskou službou

• poškodenie zásielky zavinené Slovenskou poštou, resp. kuriérskou službou, prípadne nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou dopravcu

6.6 Tovar dodáva predávajúci výlučne na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

6.7 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za dopravu a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.