Tovar označený SKLADOM máme reálne skladom v Žiline a dodáme ho nasledujúci pracovný deň.

Osobný odber nie je možný. Bezkontaktný osobný odber možný v BALIKBOXOCH (Balík na poštu-BalíkBox) Objednávky s Respirátormi do 100€ posielame aj na dobierku, ale uprednostnite prosím pre Vašu aj Kuriérovu bezpečnosť platbu prevodom. Nad 100€ posielame až po prijatí platby, čakáme max 48 hodín, potom sa objednávka automaticky zruší.

Ak je položka označená ako VYPREDANÁ, tak ju skladom už nemáme, ani nevieme či ju budeme mať a v akej cene. V prípade záujmu o väčší objem ochranných pomôcok (1 000 - 500 000 ks ) nás kontaktujte mailovo s konkrétnym dopytom, ktorý posunieme nášmu agentovi v krajine výrobcu.

Až 50€ za jeden respirátor? Áno, aj také ceny sme videli na našom trhu. 

Toto sú NAŠE CENY, ale uvedomujeme si, že stále je to veľa v porovnaní s minulým rokom. Žiaľ, za lepšiu cenu sa nám ich nepodarilo nakúpiť a doviesť. Čas momentálne hrá kľúčovú rolu v znížení šírenia nákazy,  tovar sme doviezli finančne veľmi náročnou expresnou leteckou dopravou, ktorá sa tiež odzrkadlila na výslednej cene. 

Žiaľ, globálny dopyt niekoľko násobne prevyšuje ponuku a schopnosti výrobcov a dodávateľov, tlačí ceny do extrémnych úrovní, preto nedokážeme dodať ochranné pômocky v cenových reláciách spred obdobia vírusovej pandémie. 

Ceny N95/FFP2 respirátorov sa minulý rok 2019 pohybovali okolo 2€/ks, momentálne (Q1 2020) sa pohybujú od 15-25€/ks. 

Vývoj trhových cien 3M N95 Respirátorov

Vývoj trhových cien N95 Respirátorov (Zdroj)

Prečítajte si aj Ako znížiť šírenie a riziko nákazy pred infekciou koronavírusu (COVID-19)?